On-line каса для малого бізнесу

Якщо інші сервіси та програми вузько спеціалізовані,
то Зручно містить майже усе, що потрібно підприємцю

Для представників

Компанія “Зручно сервіс” шукає представників в регіонах України. Ми пропонуємо вам приєднатися до нашої молодої команди і готові надати підтримку в створенні власного бізнесу без великих інвестицій. Наш продукт інноваційний та необхідний підприємцям, він стабільно користуються попитом, його легко продавати. Від вас потрібно лише бажання продавати та заробляти.

 

Продавати унікальний сервіс.

“Зручно”- це унікальна програма, що не має аналогів на ринку України. Мі єдині, що пропонуємо комплексний сервіс, який включає в себе облік, звітність та реєстратор розрахункових операцій(касовий апарат). Це все що необхідно для автоматизації малого бізнесу.

 

 

Мінімальні інвестиції при великих можливостях.

Для того щоб почати бізнес з нами в якості представника в своєму регіоні, вам достатньо мінімальних інвестицій. Немає необхідності закуповувати товар, винаймати офіс, брати персонал та ризикувати своїми грошима. Ви просто продаєте інноваційний програмний продукт і отримуєте стабільний прибуток до 50% від продажів програми. Також ми даємо можливість заробляти на продажі обладнання та наданні додаткових послуг клієнтам.

 

Маркетингова і методична підтримка

Окрім популярності самої програми, ваш фінансовий  успіх буде забезпечений рекламною та маркетинговою підтримкою від нашої компанії: повний пакет необхідної рекламної поліграфії, технічне обладнання для проведення презентації клієнту, відео уроки, семінари та інше. Також ми забезпечуємо безкоштовне навчання персоналу та постійну інформаційну та технічну підтримку.

Для того щоб стати нашим партнером, будь  ласка, відправте запит на електронну пошту partners@zruchno.ua . В запиті вкажіть ваш досвід роботи, бажаний регіон та контактну інформацію.  Або подзвоніть за телефоном +380 67 892 92 66

Також Ви можете ознайомитись з детальними умовами партнерської програми ЗРУЧНО, та скачати презентацію Сервісу.

Приклад банера реферальної системи Зручно:

Зареєструватися у хмарному сервісі обліку роздрібних продажів Зручно